• Головна
  • Новини
  • У Кракові перед Великоднем впорядкували могили відомих українців...

У Кракові перед Великоднем впорядкували могили відомих українців

25.04.2019, 15:48
У Кракові перед Великоднем впорядкували могили відомих українців - фото 1
У четвер, 25 квітня, відбулося передсвяткове впорядкування могил відомих українців, похованих Раковицькому цвинтарі у Кракові.

У четвер, 25 квітня, відбулося передсвяткове впорядкування могил відомих українців, похованих на Раковицькому цвинтарі у Кракові.

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Кракові, пише Укрінформ.

Польща.jpg

«25 квітня за ініціативи Генерального консульства України в Кракові було проведено передсвяткове упорядкування могил відомих українців, що поховані на Раковицькому цвинтарі. У заході взяли участь співробітники консульської установи та представники української громади», - йдеться у повідомленні.

Для вшанування пам’яті понад 15 відомих українців, таких як, Б.Лепкий, С.Смаль-Стоцький, Л.Гетз, О.Доценко, Ю.Назарук, Л.Шепарович, М.Чижевський та ін., було прибрано їхні могили та запалено лампадки.

Також було впорядковано могили членів українського добровольчого легіону Українських Січових стрільців (УСС), які безпосередньо брали участь в українській революції 1917 – 1922 р.р., української інтелігенції та духовенства. 

Захід завершився спільною молитвою перед курганом померлих та інтернованих українців (1918-1920 р.р.) в таборі №1 «Домб’є».