• Головна
  • Новини
  • У Москві презентували три нові томи «Православної енциклопедії»...

У Москві презентували три нові томи «Православної енциклопедії»

14.11.2011, 15:59
Нічого подібного в історії, принаймні, Російської Православної Церкви ще не було.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив презентацію XXV, XXVI і XXVII томів «Православної енциклопедії», відзначивши унікальність цього видання в історії Православ`я. Про це повідомляє Синодальний інформаційний відділ РПЦ.

«Нічого подібного в історії, принаймні, Російської Православної Церкви ще не було. І взагалі в історії Православних Церков, думаю, теж нічого аналогічного не було», - сказав патріарх Кирил на презентації трьох нових томів «Православної енциклопедії» в храмі Христа Спасителя.

«Це дійсно всеосяжний довідник про Православ`я, в якому багато чудових відомостей, що стосуються не тільки власне церковного життя, історії чи богослов`я», - додав він.

Предстоятель Російської Православної Церкви також зазначив, що в «Православній енциклопедії» попутно висвітлюються і багато інших проблем і питань, наприклад, даються історичні відомості, що стосуються культурних, архітектурних, географічних та інших об`єктів, що мають велике значення не тільки для нашої вітчизняної, а й світової культури.

Патріарх Кирил підкреслив, що такий грандіозний проект, як «Православна енциклопедія», був би неможливий без підтримки держави та численних спонсорів і висловив подяку С.Собяніну і Б.Гризлову за їх роботу в якості голів Опікунської та Громадської ради енциклопедії.

«Упевнений, що в майбутньому 2012 р. робота над "Православною енциклопедією" і над іншими проектами Центру буде такою ж плідною, якою вона була протягом попередніх 15 років», – сказав Патріарх на завершення своєї промови. Про це інформує УНІАН-релігії.