У М'яньмі католицька монахиня врятувала від розстрілу сотні демонстрантів

02 березня, 18:32
Світові
У М'яньмі католицька монахиня врятувала від розстрілу сотні демонстрантів - фото 1
Сестра Енн Ну Тханг з дієцезіального Згромадження св. Франциска Сальського вийшла на вулицю і стала на коліна перед групою озброєних поліцейських, благаючи, аби ті не стріляли у молодь, яка брала участь у мирному протесті.

Про це повідомляє Католицький Медіа-Центр.

Вся в сльозах, падаючи на коліна, вона звернулась до поліцейських: «В ім'я Господа Бога, пощадіть життя цих молодих людей. Візьміть краще моє життя», – пише L’Osservatore Romano.

Це сталося 28 лютого у містечку М’їчина на півночі М’янми. Того дня по цілій країні було вбито 18 демонстрантів і понад 30 осіб поранено.

Як повідомляють міжнародні джерела, десятки тисяч людей беруть участь в акції протесту, засуджуючи військовий переворот й вимагаючи звільнення фактичної лідерки країни – Аун Сан Су Чжі.

Кардинал Чарльз Маунг Бо, розміщуючи фото сестри монахині у Твіттері повідомив, що поліція арештовує, б’є та стріляє у людей. Однак, вчинок сестри Енн дозволив врятувати життя майже сотні молодих людей.

Як повідомляє КАІ, директор католицького інтернет-видання у М'янмі Джозеф Кунг За Хмунг, підкреслює, що вчинок сестри і відповідь поліції, яка на її благання не відкрила вогонь, здивували всіх.

«Сестра Енн стала прикладом для церковних лідерів: єпископи і священики покликані вийти зі своєї зони комфорту і слідувати цьому прикладу відважної с. Енн», – підсумував Кунг.