У Пасхальному вітанні архиєпископ Львівський РКЦ побажав у час пандемії та війни міцно вірити, що Господь з нами

04 квітня, 12:22
Католики
У Пасхальному вітанні архиєпископ Львівський РКЦ побажав у час пандемії та війни міцно вірити, що Господь з нами - фото 1
"Сам Ісус говорить нам про себе: «Я – воскресіння і життя. Хто вірить у Мене – хоч і помре, буде жити. І кожний, хто живе й вірить у Мене, – не помре повіки» І далі, звертаючись до Марти в Євангелії від святого Йоана, але і до кожного з нас, питає: Чи віриш ти в це? ( пор. Йн 11,25-26)", - йдеться у Пасхальному вітанні Митрополита Мечислава Мокшицького.

Вітання оприлюднив офіційнйи сайт РКЦ в Україні.

"Переживаючи Свято Христового Воскресіння посеред різних труднощів і турбот, посеред непевності сьогоднішніх днів, пов’язаної з пандемією та війною на Сході України, бажаю всім Вам міцної віри в те, що Господь завжди є з нами, що Він веде нас своєю переможною рукою до Дому Отця.

Нехай ця віра буде джерелом надії, миру серця і невгасаючої великодньої радості з перемоги над смертю Того, хто є Подателем Життя. Нехай Тріумфуючий Господь обдаровує Вас та Ваші родини здоров’ям та щедротою своїх благодатей", - побажав Митрополит РКЦ.