У ПЦУ провели День молитви за сім’ю

24 вересня, 12:51
Суспільство
У ПЦУ провели День молитви за сім’ю - фото 1
Щороку 22 вересня, згідно з рішенням Синоду Православної Церкви України, є Днем молитви за сім’ю. В цей день Православна Церква, як покровителів сім’ї, вшановує святих Богоотців Іоакима та Анни.

Про це інформує офіційний сайт ПЦУ.

"Сім’я є великою цінністю, плодом любові, заповіданої Богом. Як будівля постає із маленьких цеглинок, із сімей постає цілісне суспільство. І коли кожна сім’я всередині себе будує стосунки на любові, взаємоповазі, довірі, виконуючи заповіді Божі, дослухаючись до Господа і відкидаючи усе зле й наносне – тоді, із Божого благословення, постає сильний та вільний народ.

Підносимо сьогодні свої молитви, аби українські сім’ї плекали християнські цінності та зрощували своїх дітей у любові та на слові Божому; аби батьки були гідними наставниками та прикладами для своїх дітей, а діти – потіхою для батьків і славою та гідністю для свого народу", - йдеться у дописі Предстоятеля ПЦУ Епіфанія у Фейсбуці.

З його благословення 22 вересня 2021 у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі звершили молебень до святих Богоотців Іоакима та Анни. Після молитви відбувся практичний семінар про інститут сім’ї в Україні, про підготовку до шлюбу й проведення сімейних заходів на парафіях.

Учасники зібрання ділилися напрацюваннями та досвідом своєї роботи з подружжями та родинами, йшлося також про опрацювання стратегій пастирської роботи з сім’ями на парафіях ПЦУ.

У ПЦУ провели День молитви за сім’ю - фото 79477