• Головна
  • У Полтаві відбувся різдвяний аукціон...

У Полтаві відбувся різдвяний аукціон

11.01.2013, 10:22
У Полтаві відбувся різдвяний аукціон - фото 1
Серед християн Полтавщини під час святкування народження Ісуса Христа простежується неабияка релігійна активність, що виявляється не тільки у переповнених храмах під час богослужінь та у виконанні всіх існуючих різдвяних обрядів, але і у особливій теплоті та душевності у взаємовідносинах.

Серед християн Полтавщини під час святкування народження Ісуса Христа простежується неабияка релігійна активність, що виявляється не тільки у переповнених храмах під час богослужінь та у виконанні всіх існуючих різдвяних обрядів, але і у особливій теплоті та душевності у взаємовідносинах. Саме в цей час всі намагаються проявити себе з кращої сторони: стати добрішими, милосерднішими та щедрішими. Двері квартир відчиняються для колядників, грошові подаруночки сипляться у долоні дітей за наспіх вивчені колядки, з одного дому до іншого носяться вечері…

Полтава-2.jpg

Можливо вислів «скористатися можливістю» прозвучить не досить коректно, але насправді його доцільно вжити у подальшій розповіді про Різдвяний аукціон, який влаштувала полтавська молодь християнської громадської організації «СМС-клуб» задля підтримки реабілітаційного центру для колишніх алко- і наркозалежних чоловіків у селі Велика Рублівка. Цей захід дав можливість звичайній полтавській студентській молоді проявити неабияку щедрість у благородній справі допомоги.

Полтава-3.jpg

Напередодні Різдва хлопці та дівчата вирішили допомогти не маленьким діткам, як зазвичай ведеться, а дорослим чоловікам, що фактично власними руками зруйнували собі життяі знайшли притулок та останню надію на зміни у реабілітаційному центрі, яким вже довгий час опікуються церкви баптистського союзу Полтавської області. За словами організаторів, діти під час Новорічних Свят не обділені ні піклуванням, ні розвагами, а от для такого контингенту, справді, необхідна підтримка. Підтримку молодь вирішила виразити у матеріальному еквіваленті, тобто у вигляді грошей, які необхідні на заміну зламаного котла у будівлі, де проживають реабілітанти.

Полтава-4.jpg

Саме для цього був організований різдвяний аукціон зі справжніми лотами і ліцитатором у білій перуці з молотком. Що ж виставлялося на продаж? В цьому і полягає найбільше диво. У якості лотів молодь вирішила запропонувати свої таланти і здібності: барабанщик запропонував 2 уроки гри на барабанах; місіонерка з Америки – декілька безкоштовних занять з англійської мови;відома полтавська перукарка погодилася зробити набувачу лота святкову вечірню зачіску. Перераховувати всі варіанти запропонованих послуг не варто. Можливо, зібрана сума ( 2046грн. 70 коп.) також не дуже вражає, але навіть ця допомога повинна бути суттєвою для замерзаючих у приміщенні реабілітаційного центру чоловіків.

Полтава.jpg

Такі заходи «СМС-клуб» планує періодично повторювати, адже завжди знайдуться люди з «гарячими» потребами. А культуру благодійності на Україні, за словами організаторів, треба виховувати і розвивати.

Теги: #Різдво