У Попельнастівській громаді закликали духовенство створити єдину Помісну Церкву

19 травня, 13:35
Держава
У Попельнастівській громаді закликали духовенство створити єдину Помісну Церкву - фото 1
Депутати Попельнастівської сільради Олександрійського району одноголосно ухвалили публічне звернення до місцевих представників московського патріархату.

Текст звернення опублікували на фейсбук-сторінці громади, інформує Гречка.

В ньому нагадали, що триває восьмий рік російсько-української війни, тому стає актуальним згуртованість суспільства у протистоянні ворогові у питаннях воєнних, гуманітарних і релігійних. При цьому глава російської Православної Церкви Патріарх Кирил фактично благословив геноцид українського народу, а українська ПЦ Московського Патріархату продовжує залишатися у єднанні із цією Церквою. Митрополит Олександрійської та Кіровоградської УПЦ (МП) Онуфрій продовжує поминати Патріарха Кирила, тобто залишається у канонічному підпорядкуванні.

«Прихильники Московського Патріархату, давайте поглянемо правді у вічі та запитаємо себе, скільки вам потрібно ще крові та скалічених долей сімей, які вам потрібні ще докази того, що росія дійсно агресор від якого гинуть мирні, безвинні люди?», – йдеться у документі.

Депутати закликали вірян та священнослужителів УПЦ Московського Патріархату прийняти рішення про остаточний відхід від російської церкви задля якнайшвидшого об’єднання українського православ’я в єдину Помісну Православну Церкву України.