У РПЦ заборонили в служінні двох єпископів

12 квітня, 11:45
Православні
Патріарх Кирил (Гундяєв) затвердив рішення Вищого церковного суду РПЦ МП про заборону в священнослужінні двох єпископів - Ігнатія Тарасова та Ігнатія Бузина.

Як повідомляє Credo.press, на засіданні суду обидва архиєрея визнано винними в скоєнні церковних правопорушень.

У 2015 році колишній єпископом Костомукшський і Кемський Ігнатій (Тарасов), відомий в РПЦ МП на прізвисько "Анаксіос" (в перекладі з грецького - "недостойний", бо такі вигуки лунали на його хіротонії), став винуватцем ДТП, в результаті якого його попутниця отримала перелом хребта. За даними карельських ЗМІ, єпископ не впорався з керуванням, а потім два дні переховувався від поліції. Крім того, в Костомукшській єпархії поширювалися відомості про непристойну поведінку єпископа. У свою чергу, єпископ Армавірський і Лабінський Ігнатій (Бузин) обурив патріарха тим, що в інтернеті з'явилася непристойна фотографія схожого на нього голого чоловіка. Обох архиєреїв Кирил відсторонив від управління єпархіями в травні минулого року.

Згідно з патріаршим указам, єпископу Ігнатію (Тарасову) належить перебувати в Богоявленському чоловічому монастирі Челябінська, а єпископу Ігнатію (Бузину) - в Свято-Троїцькому Павло-Обнорському чоловічому монастирі Вологодської єпархії під наглядом правлячих архиєреїв.