У Сирії викрадені митрополит і архиєпископ, водія вбито

23.04.2013, 09:05
Вранці 22 квітня в передмісті міста Алеппо на півночі Сирії були викрадені митрополит Павел (єпархія Алеппо Антіохійської архієпископії, брат Патріарха Антіохійського і всього Сходу Іоанна) та архієпископ Мар Григорій Ібрахім (Сирійська Церква)

Вранці 22 квітня в передмісті міста Алеппо на півночі Сирії були викрадені митрополит Павел (єпархія Алеппо Антіохійської архієпископії, брат Патріарха Антіохійського і всього Сходу Іоанна) та архієпископ Мар Григорій Ібрахім (Сирійська Церква). Водія вбито.

«Терористи перехопили автомобіль єпископів у селі Кфар Даел, вихопили водія з автомобіля і викрали єпископів», повідомляє агентство SANA. Джерела в грецькій православній єпархії Алеппо поки не коментують інцидент.

Християнські жителі Алеппо повідомили, що архієпископ Ібрагім прямував забрати митрополита Павла з контрольно-пропускного пункту «Баб-аль-Хава» на сирійсько-турецькому кордоні.

Автомобіль був перехоплений на зворотньому шляху бойовиками, які викрали єпископів, вбили водія, розповіли місцеві жителі.
Християни становлять близько п`яти відсотків населення Сирії. Про це інформує УНІАН-релігії.

Теги: #Сирія