У Тернополі поліція відкрила кримінальну справу щодо депутатки, яка виступила проти УПЦ МП

20 вересня, 11:05
Суспільство
У Тернополі поліція відкрила кримінальну справу щодо депутатки, яка виступила проти УПЦ МП - фото 1
Кримінальне провадження за статтею 161 - порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками відкрили у поліції Тернопільщини щодо депутатки Тернопільської міської ради від партії "ЄС" Мар'яни Юрик-Том'як.

Кримінальне провадження за статтею 161 - порушення рівноправності громадян залежно від Про це жінка розповіла 19 серпня в Інстаграмі, повідомивши, що зранку її викликали на допит, інформує сайт Тернополяни.

"На мене відкрили кримінальну справу за пости у Фейсбуці щодо шабашу московського патріархату на Тернопільщині. Тільки що в мене був допит у поліції. Захищала я себе сама, без адвоката поки що. Подивимося, що буде дальше з цією справою, але скажу вам все веселіше і веселіше стає", - відзначила Мар'яна Юрик-Том'як.

Крім того, на сторінці у Фейсбук в Мар'яни є критичні матеріали щодо діяльності правлячої партії "Слуги народу" та президента України Володимира Зеленського.

Стаття, за якою обвинувачують Мар'яну, передбачає покарання - штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.