У Ватикані вакцинують усіх, в тому числі і безхатьків

20 січня, 15:31
Католики
У Ватикані вакцинують усіх, в тому числі і безхатьків - фото 1
В той час, як «триває згідно з планом вакцинація в Державі-Місті Ватикані», вранці, 20 січня 2021 р., першу дозу щеплення отримала також перша група безхатченків, приблизно 25 осіб, які постійно отримують допомогу в структурах Апостольської елемозінерії.

«Подальші групи чергуватимуться наступними днями», – повідомив журналістам Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, інформує Радіо Ватикану.

Як повідомлялося, в середу, 13 січня, у Ватикані розпочалася кампанія вакцинації проти Covid-19, що охоплює громадян, працівників, пенсіонерів Держави-Міста Ватикану та їхні родини. Виразним бажанням Папи Франциска та його постійним закликом є те, щоб заходи запобігання поширенню небезпечного вірусу охоплювали також і найзнедоленіших.

До першої групи потребуючих, що отримали щеплення у Ватикані, входять «гості» нічліжок, які діють поблизу Ватикану під проводом Апостольської елемозінерії та Сестер Місіонерок Милосердної Любові. Це чоловіки та жінки віком понад 60 років, італійці та іноземці, між якими особи із серйозними формами інвалідності. Всі перед введенням вакцини пройшли медогляд і консультацію з лікарями. Їх супроводжував Папський роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський.