• Головна
  • Новини
  • У Ватикані зник головний комп'ютерник, що володіє всіма кодами від мережі Святого Престолу...

У Ватикані зник головний комп'ютерник, що володіє всіма кодами від мережі Святого Престолу

15.06.2012, 00:46
Кілька днів тому зник колишній хакер, якого Ватикан взяв на службу в якості головного комп'ютерника.

Кілька днів тому зник колишній хакер, якого Ватикан взяв на службу в якості головного комп'ютерника. Як зазначає італійське видання, зниклого системного адміністратора називають "інженером Папи". У його руках знаходяться всі коди для входу в комп'ютерну систему Ватикану. Він є хранителем безлічі секретів, у т. ч. й тих, які стосуються внутрішніх документів Святого престолу.

Колишній хакер, якому зараз 36 років, створив систему брандмауер для захисту сучасного комп'ютерного центру, розташованого в підземеллях папського палацу. У Ватикані знають, що мова йде про унікальну людину, яка, при бажанні, може зламати систему і заволодіти цінною інформацією.

Що сталося з людиною, ім'я якої невідоме навіть тим, хто служить за священними стінами міста-держави, залишається поки тільки гадати.

Колись він зламав комп'ютерну мережу Ватикану. На нього вийшли досить швидко, але замість того, щоб покарати, взяли на службу. Згодом йому довірили делікатну справу - захист комп'ютерної системи Святого престолу. За словами експертів, вона навіть перевершує рівень аналогічних систем американських спецслужб.

Сьогодні лише цьому молодому інженеру відомо, як увійти до ватиканської мережі, оскільки він володіє паролем для входу в базу даних, яку сам  і створив, ґарантувавши, що вона злому не піддається. Колишньому хакеру відомі контакти і адреси електронної пошти всіх співробітників Ватикану, шифр-коди ватиканського банку і навіть, можливо, таємниці т. зв. «воронів» - людей, які розповсюдили таємну ватиканську інформацію.

Є припущення, що комп'ютерник після того, як почався скандал Vatileaks, перестав довіряти тим, хто доручив йому займатися комп'ютерною системою Ватикану, – повідомляє  newsru.