У Ватикані відправили покутну Месу після інциденту у базиліці св. Петра

04 червня, 11:45
Світові
У Ватикані відправили покутну Месу після інциденту у базиліці св. Петра - фото 1
У Ватикані 3 червня відправили покутну Святу Месу після того, як психічно хворий 34-річний чоловік роздягнувся перед головним вівтарем базиліки св. Петра у Ватикані.

Про це повідомляє CREDO.

Покаянну Месу очолив кардинал Мауро Ґамбеті OFMConv, під час якої просили у Бога прощення.

Інцидент стався 1 червня.

34-річний чоловік, який страждає на важку форму депресії та різноманітні психічні розлади, приїхав в Італію з наміром зробити промовистий жест проти війни в Україні.

За повідомленнями італійських ЗМІ, це був росіянин із польським паспортом.

Він увійшов до базиліки, символу християнства, у четвер ввечері, 1 червня, змішавшись із небагатьма на той момент туристами.

Незадовго до зачинення базиліки він підійшов до головного вівтаря, швидко роздягнувся і стрибнув на його мармуровий верх, між трьома дорогоцінними канделябрами під балдахін Берніні.

На його спині був напис фломастером: «Врятуйте дітей України». Він не кричав, не чинив опору охоронцям базиліки, які разом із ватиканською жандармерією швидко схопили його й одягнули та відвели до відділку для впізнання.

Потім, згідно з договором між Італією та Святим Престолом, чоловіка передали до Інспекторату Національної поліції Італії при Святому Престолі, де, після того, як його допитали та зареєстрували, він провів ніч. Йому наказали покинути територію Італії.