• Головна
  • Новини
  • Світові
  • У Єрусалимі встановили спеціальний мікроскоп, щоб побачити Нано-Біблію розміром в цукрову піщинку...

У Єрусалимі встановили спеціальний мікроскоп, щоб побачити Нано-Біблію розміром в цукрову піщинку

14 січня, 11:12
Світові
У Єрусалимі встановили спеціальний мікроскоп, щоб побачити Нано-Біблію розміром в цукрову піщинку - фото 1
У новому центрі для відвідувачів Старого міста у Єрусалимі встановили електронний мікроскоп, щоб туристи мали змогу побачити Нано-Біблію, найменшу Біблію у світі.

Нано-Біблія – це кремнієвий чіп розміром 0,5 мм2, що можна порівняти з цукровою піщинкою. Біблія покрита шаром золота товщина якого становить 20 нанометрів. За допомогою сфокусованого іонного променя творці цього шедевру змогли надрукувати на Біблії 1,2 мільйона літер. Про це інформує сайт Всеукраїнський Собор.

І хоча спочатку ця Біблія була розроблена більше, як приклад того, на що здатні сучасні технології, але засновник нового центру й ініціатор створення Нано-Біблії Амі Бентов сказав, що кожен повинен мати можливість побачити її.

Щоб надрукувати Новий Заповіт та усі 24 книги Єврейської Біблії на маленькому чіпі, Амі тісно співпрацював з високотехнологічною компанією на півночі Ізраїлю. Такі чипи стали елементом ювелірних виробів, тобто браслетів, кулонів тощо.

Амі сказав: «Я хотів мати Біблію, яка буде завжди зі мною. І ось вона. Вся моя родина носить Нано-Біблії з собою. У світі роблять багато неймовірного, схожого на це, але для нас важливо, що це зроблено в Ізраїлі, саме там де і творилася історія Божого народу».