У Зарваниці відбувся Синод Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ

24 вересня, 11:30
Католики
У Зарваниці відбувся Синод Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ - фото 1
У Марійському духовному центрі Зарваниці 22 вересня відбулася друга сесія Митрополичого Синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. Захід проходив під головуванням архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та участі єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора Мартинюка, єпарха Бучацького Дмитра Григорака, єпарха Кам’янець-Подільського Івана Кулика.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Зустріч розпочалася зі спільної Літургії у соборі Матері Божої Зарваницької. Відтак на засіданні єпископи заслухали доповідь кир Теодора Мартинюка, який ознайомив присутніх із постановами останнього Синоду єпископів УГКЦ, який нещодавно відбувся у Перемишлі (Польща).

Також були заслухані доповіді ректора Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого о. Івана Римара та ректора Чортківської дяківсько-катехичної академії імені священномученика Григорія Хомишина о. Володимира Білінчука про стан навчальних духовних закладів, що знаходяться на території Тернопільсько-Зборівської митрополії.

Окремо була представлена програма заходів, пов’язаних із вшануванням 130-ї річниці від дня народження блаженної пам’яті Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого.

Як йдеться у повідоленні, єпископи ухвалили низку спільних рішень, які втілюватимуть у пасторальній практиці постанови останнього Синоду єпископів УГКЦ.