• Головна
  • Новини
  • У Зарваниці встановили й освятили пам’ятник українським мігрантам...

У Зарваниці встановили й освятили пам’ятник українським мігрантам

16.08.2016, 09:16
У Зарваниці встановили й освятили пам’ятник українським мігрантам - фото 1
На закінчення щорічної десятиденної пішої прощі родин мігрантів «Самбір–Зарваниця» в Марійському відпустовому місці у Зарваниці встановили й освятили пам’ятник українським мігрантам.

На закінчення щорічної десятиденної пішої прощі родин мігрантів «Самбір–Зарваниця» в Марійському відпустовому місці у Зарваниці встановили й освятили пам’ятник українським мігрантам. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Освячував пам’ятник єпископ Йосиф (Мілян), голова ПМВ. Перед цим зранку в Зарваниці на закінчення прощі владика Йосиф і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) відслужили Архиєрейську Літургію. Цьогоріч у прощі «Самбір–Зарваниця» взяли участь близько 500 осіб.

Пам'ятник мігрантам був споруджений за кошти українських мігрантів і фундації «Мігрантес». Генеральний директор цієї організації монс. Жан-Карло Перего був присутній на посвяченні.

Також у посвяченні пам’ятника мігрантам взяли участь колишній пасторальний координатор для українців в Італії о. Марко Семеген та представники ПМВ – о. Андрій Гах і диякон Роман Ільницький.

Пам'ятник мігрантам був давньою мрією покійного виконавчого секретаря ПМВ Василя Поточняка, який започаткував прошу «Самбір–Зарваниця» і хотів увіковічнити пам'ять про українського мігранта.

Пам'ятник мігрантам у Зарваниці