• Головна
  • Новини
  • Українську ялинку дуже швидко оформили на митниці: зараз вона на шляху в Ватикан...

Українську ялинку дуже швидко оформили на митниці: зараз вона на шляху в Ватикан

25.11.2011, 09:49
Українську ялинку дуже швидко оформили на митниці: зараз вона на шляху в Ватикан - фото 1
Митні процедури відбулися в найкоротші терміни завдяки злагодженій співпраці з екологічною та фіто-санітарною службами, а також Торгово-промисловою палатою.

Ялинка.jpgДва дні рятувальники прив'язували міцним тросом усі 720 гілок ялинки до стовбура. Потім гігантську красуню зрізали і за допомогою гелікоптера перенесли повітрям з важкодоступного високогір'я до селища Великий Бичків.

У середу спеціальний автопоїзд із Словенії, долаючи 200 кілометрів нелегкого шляху з гірськими перевалами, доправив закарпатську ялинку до українсько-угорського кордону на митний пост «Тиса» Чопської митниці для проведення митних процедур та найшвидшого перевезення до Ватикану.

Як прокоментував Михайло Мельник – т.в.о. начальника митного поста «Тиса» Чопської митниці, у пункті пропуску «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, завдяки своєчасній підготовці, дуже швидко проведено митне оформлення великогабаритної ялинки.

Митні процедури, за повідомленням християнського порталу «Кіріос»,  відбулися в найкоротші терміни завдяки злагодженій співпраці з екологічною та фіто-санітарною службами, а також Торгово-промисловою палатою, які надали до митного оформлення всі необхідні дозвільні документи на вивезення зеленої красуні за кордон. 

Як РІСУ повідомляла, очікується, що ялинка буде подорожувати два тижні і до 6 грудня вже буде у Ватикані. Щодо прикрас, то  вони теж будуть в українському стилі – вертепівські герої, солом’яні та паперові ангелики, звізди та павуки. Частину прикрас виготовлять в Україні діти та народні майстри, частину – українські заробітчани в Італії. 

 

Теги: #Ялинка