Українська влада сподівається, що Папа зможе відвідати Україну й врятувати Маріуполь

24 квітня, 08:43
Суспільство
Українська влада сподівається, що Папа зможе відвідати Україну й врятувати Маріуполь - фото 1
Президент Володимир Зеленський сподівається, що Папа Римський Франциск зможе відвідати Україну найближчим часом, а також допомогти евакуювати цивільне населення з Маріуполя.

Про це президент розповів під час прес-конференції на станції київського метрополітену "Майдан Незалежності", передає Українська правда.

"Я дуже б хотів, щоб він приїхав, з самого початку. Щоб він підтримав наших людей на сході держави.

Я би хотів, щоб він спробував розблокувати гуманітарні коридори до Маріуполя – саме з таким проханням ми зверталися до нього.

Є ті чи інші сигнали – рано говорити. Але ми очікуємо на нього. Очікуємо, тому що в нього є саме та місія – місія від Бога. Йому довіряє велика кількість людей", - сказав Зеленський.

Президент додав, що українська влада зверталася до Святого Престолу з проханням допомогти з організації гуманітарних коридорів для евакуації цивільного населення з Маріуполя.

Крім того, Україна вважає своїм пріоритетом участь Ватикану в попередніх домовленостях із Росією щодо припинення вогню, принаймні для евакуації поранених і загиблих із театру бойових дій.

Зеленський сказав, що він дуже цінує підтримку Папи та мав особисту зустріч із ним у 2020 році. У їхній розмові Зеленський порушив тему звільнення з італійської в’язниці українця Віталія Марківа, і, за словами президента, Ватикан доклався до звільнення Марківа після їхньої розмови.