Урядова делегація України та Грузії відвідала Гарнізонний храм у Львові

Урядова делегація України та Грузії відвідала Гарнізонний храм у Львові - фото 1
21 серпня до Львова приїхали український та грузинський прем'єр-міністри. У програмі візиту було відвідання Гарнізонного храму у Львові, під час якого Прем’єр-міністру Грузії Іраклі Гарібашвілі вручили картину із зображення цієї святині.

Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук, передає "Еспресо.Захід".

"Мав честь супроводжувати прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністра Грузії Іраклі Гарібашвілі під час відвідин Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, що у Львові", – зазначив Павло Ткачук.

За його словами, разом із ними до головної львівської військової святині завітали також віцепрем’єр-міністр Грузії Давід Залкаліані, міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, міністр оборони України Андрій Таран, міністр оборони Грузії Джуаншер Бурчуладзе, керівник Адміністрації уряду Грузії Ілля Дарчіашвілі, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та інші.

Урядова делегація України та Грузії відвідала Гарнізонний храм у Львові - фото 77879

 

"Щиро вдячний єпископу Української Греко-Католицької Церкви владиці Степану Сусу, який стояв у витоків відновлення Гарнізонного храму у Львові, за надзвичайно змістовну та цікаву екскурсію.

Сподіваюсь, нетривалий час, проведений на Львівщині, зокрема у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, а також у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла надовго залишать у сьогоднішніх високоповажних гостей приємні емоції та теплі спогади", – додав Павло Ткачук.

У Гарнізонному храмі відспівують і проводжають до місця поховання захисників України, полеглих у російсько-українській війні. Саме тут моляться за здоров’я наших воїнів та перемоги українського воїнства. Саме тут солдати, сержанти, курсанти, офіцери, працівники ЗС України й ветерани беруть шлюб, охрещують дітей, приймають інші церковні таїнства.

Цей храм вже давно став символом боротьби нашого народу за свою Незалежність! У ньому моляться, у ньому увірують, у ньому проводжають в останню путь найкращих синів і доньок. Окрім того, у ньому запроваджують та здійснюють багато культурних, соціальних й волонтерських проєктів.

Фактично з дня відкриття церкви тут відбуваються поетапні реставраційні роботи. Священнослужителі церкви сподіваються, що через рік, коли святкуватиметься 10-річчя храму, майстри завершать усі склепіння та інші реставраційні роботи.

Храм став візиткою України у всьому світі. Тут зустрічають делегації найвищого рівня з різних країн.