• Головна
  • Новини
  • Усіх охочих запрошують на музейне дійство ”Свято Миколая в Лаврі”...

Усіх охочих запрошують на музейне дійство ”Свято Миколая в Лаврі”

16.12.2010, 11:45
У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику 19 грудня відбудеться Музейне дійство ”Свято Миколая в Лаврі”.

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику 19 грудня відбудеться Музейне дійство ”Свято Миколая в Лаврі”. У програмі свята — презентація художньої виставки “Феєрія зимового дива” та концертна програма “Ой, хто, хто Миколая любить” у приміщенні лекторію Заповідника з відзначенням учасників заходу традиційними подарунками від святого Миколая.

Як повідомили РІСУ організатори, розпочнеться дійство урочистим запаленням новорічної ялинки на Соборній площі і привітаннями керівництва Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника і представників Української Православної Церкви.

Активними учасниками події будуть діти і молодь: учні спеціалізованої середньої музичної школи-інтернату імені М.Лисенка, художньої студії “Маленький принц”, підліткового клубу “Гармонія”, театру дитячої пісні “Ладоньки”, вихованці дошкільного навчального закладу №1 “Орлятко”, студенти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Свято проводиться з благословення Предстоятеля УПЦ (МП) Митрополита Володимира.