В Апостольському екзархаті УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії утворено нові структури

14 січня, 10:00
Католики
В Апостольському екзархаті УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії утворено нові структури - фото 1
Метою утворення екзархальних комісій, за словами апостольського екзарха владики Богдана Дзюраха, є оживлення душпастирського служіння для наших вірних на теренах Німеччини та країн Скандинавії, координування та пропозиція душпастирських ініціатив та проектів, допомога архиєреєві у визначених для комісій ділянках церковного життя.

Так, було створено Біблійно-катехитичну комісію на чолі із о. Василем Тиховичем, Комісію екуменічних і міжрелігійних зв’язків на чолі з о. Володимиром Війтовичем, Комісію соціально-харитативного служіння під проводом о. Романа Максимціва, Комісію у справах мирян, подружжя і родини під проводом о. Павла Цвьока, Комісію у справах молоді та академічного душпастирства на чолі із о. Богданом Підлесецьким, Літургійну комісію на чолі із о. Андрієм Химчуком.

«Нехай новостворені комісії та їхні члени стануть знаком близькості та спільного шляху, яким прагнемо йти разом із нашими вірними, служачи одне одному в різних ділянках нашого життя», — зазначив владика Богдан Дзюрах.

Декрети про створення нових комісій та призначення їхніх членів набрали чинності із 1 січня 2022 року.