В Австрії лідери Європейського та Українського Союзів баптистів обговорили питання допомоги Україні

28 травня, 20:31
Протестанти
В Австрії лідери Європейського та Українського Союзів баптистів обговорили питання допомоги Україні - фото 1
За ініціативи генерального секретаря Європейської баптистської федерації Алана Дональдсона 18-19 травня 2022 року у Відні (Австрія) відбулася зустріч лідерів баптистських союзів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Була присутня і українська сторона. Обговорювали питання допомоги Україні.

Про це повідомляє baptyst.com.

Україну представляв Ігор Бандура, заступник голови Всеукраїнського союзу церков ЄХБ.

Під час зустрічі учасники поділилися напрямами роботи, яка спрямована на допомогу Україні та українським біженцям за кордоном.

Також в обговоренні взяли участь представники Баптистського місіонерського товариства BMS (БМТ) Великобританії.

«Тут звучали щирі молитви, випромінювалася велика любов і прихильність до українців, про що свідчить великий обсяг роботи та допомоги. Ця атмосфера відчувається в усій Європі. Такий неймовірний контраст зі сходом, з Росією, звідки йде зло і жорстокість. А на заході, при всьому лібералізмі, за який його критикують, бачимо неймовірну людяність, відкритість, солідарність та допомогу», – розповідає Ігор Бандура.

На зустрічі були представники Союзу баптистів Польщі – Матеуш Віхарі, віце-президент ЄБФ, та Михайло Балога, пастор Біблійної церкви у Варшаві, які є давніми друзями та партнерами українського союзу.