В Естонії відбулася молитва за мир в Україні

31 березня, 09:54
Україна і світ
В Естонії відбулася молитва за мир в Україні - фото 1
23 лютого, у переддень річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у храмі Богородиці Троєручиці в м. Таллінні відбулася екуменічна молитва за мир в Україні, яку організувала УГКЦ в Естонії спільно з Радою Церков Естонії.

Молитва лунала українською, естонською та англійською мовами. Її очолив апостольський адміністратор Естонії владика Філіпп Журдан. До присутніх у храмі звернулися також Апостольський нунцій у країнах Балтії архиєпископ Петар Раїч та Надзвичайний і Повноважний посол України в Естонській Республіці п. Мар’яна Беца.

У молитві взяли участь глава Естонської Апостольської Православної Церкви митрополит Стефанус, президент Союзу Церков євангелістів і баптистів Еркі Тамм, духовенство та монашество Римо-Католицької Церкви, а також представники інших Церков Естонії.

Під час молитви подякували Естонії за допомогу Україні й українцям, просили перемоги та миру для України, згадували всіх воїнів, які віддали життя, захищаючи Батьківщину, і всіх невинно вбитих на цій війні. «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни».