• Головна
  • Новини
  • В Харківській ОДА стверджують, що уроки православ’я матимуть «інформативний характер»...

В Харківській ОДА стверджують, що уроки православ’я матимуть «інформативний характер»

03.06.2010, 12:56
В Харківській ОДА стверджують, що уроки православ’я матимуть «інформативний характер» - фото 1
Прес-конференція на тему можливого введення в школах Харкова уроків православ’я відбулася 2 червня. Як запевнили чиновники, цей предмет буде факультативом та викладатиметься у «релігієзнавчому форматі».

Вадим_Ландсман11.jpgХАРКІВ — Прес-конференція на тему можливого введення в школах Харкова уроків православ’я відбулася 2 червня за участю представників Харківської ОДА. Як запевнили чиновники, цей предмет буде факультативом та викладатиметься у «релігієзнавчому форматі».

«Введення уроків православ'я в школах Харківської області розглядається, як факультатив, а також у релігієзнавчому форматі», — зазначив заступник голови ОДА Вадим Ландсман.

Уроки релігієзнавства, як інформує прес-служба ОДА, матиме інформативний характер. На заняттях учнів навчватимуть релігії, як православної, так і вірувань інших конфесій.

«Я вважаю, і це моя особиста думка як людини, а не чиновника, що кожен бажаючий може прийти до церкви, де служителі церкви з величезним задоволенням йому розкажуть про історію Церкви та особливості православної віри. Мені особисто ближчі ті країни, в яких священик близько до школи не підійде. І це ті країни, в напрямку яких ми визначили своє майбутнє», — наголосив Вадим Ландсман.