В Індії вбили католицьку монахиню

18.11.2011, 08:58
В Індії вбили католицьку монахиню - фото 1
Речник Конференції католицьких єпископів, о. Бабу Джозеф, зазначив, що місцева Церква вимагатиме від уряду ретельного розслідування вбивства монахині.

Індія.jpg15 листопада в індійському штаті Джарханд вбили 53-річну католицьку монахиню, яка боролась за права племінних жителів. Сестра Вальса Джон належала до Згромадження Сестер Милосердя від Ісуса і Марії. Її застрелили біля її дому вчора вранці.

Місцевий єпископ Хуліус Маранді зазначив сьогодні вранці, що наразі обставини вбивства сестри не відомі.

Провінціалка Згромадження, до якого належала сестра Вальса, розповіла, що покійна працювала з жителями плем’я Сантал і жила сама. Сестра Вальса виступала проти гірничобудівничих корпорацій, які використовували племінних жителів цього регіону.

У 2007 році сестру заарештували, коли вона виступала проти незаконної вугільної шахти на території землі племені. Провінціалка Згромадження зазначила, що справу вдалося вирішити і сестру відпустили.

Речник Конференції католицьких єпископів, о. Бабу Джозеф, зазначив, що місцева Церква вимагатиме від уряду ретельного розслідування вбивства монахині. Про це інформує «Католицький оглядач».