В Ізраїлі затримали одного з лідерів угруповання "ХАМАС"

05.10.2020, 15:01
Світові
В Ізраїлі затримали одного з лідерів угруповання "ХАМАС" - фото 1
Ізраїльська армія на території Західного берега заарештувала одного з керівників угруповання "ХАМАС".

Про це повідомляє Xinkhua з посиланням на на джерела в палестинських безпекових службах, пише Zik.

Зазначається, що затриманого доставили до ізраїльського табору Одар. "Шейх Хасан Юсеф, співзасновник "ХАМАСу" та управитель Сектора Ґаза був заарештований у своєму будинку в місті Бейтунія, недалеко від міста Рамалла на Західному Березі", – йдеться в повідомленні.

За словами родичів Юсефа, 64-річний керівник "ХАМАС" страждає від важких захворювань, оскільки він провів 21 рік в ізраїльських тюрмах. Відомо, що в липні поточного року чоловік був звільнений ізраїльською армією після 15-місячного адміністративного затримання.

Довідка

"ХАМАС" – палестинський ісламський рух, який не визнає права Ізраїлю на існування. Має асоційоване військове крило "Ізз ад-Дін аль-Кассам".

Рух визнано терористичною організацією в Ізраїлі, Канаді, США і Японії, а також заборонено в Йорданії та Єгипті. В Австралії та Великій Британії терористичним визнають тільки військове крило "ХАМАС". У грудні 2014 року Європейський суд юстиції ухвалив рішення про виключення руху "ХАМАС" зі списку терористичних організацій.

Нагадаємо, нещодавно Німеччина вислала до РФ особливо небезпечного ісламіста. Раніше справа зловмисника викликала в Німеччині резонанс, оскільки його лише з третьої спроби вдалося відправити в слідчий ізолятор.