В окупованому Криму трагічно загинув відомий священик

В окупованому Криму трагічно загинув відомий священик - фото 1
Увечері 16 вересня 2020 року у Севастополі трагічно загинув єрей Олександр Шумський – відомий православний публіцист, клірик храму святителя Миколая у Хамовниках м. Москви.

Про смерть священика повідомив офіційний сайт парафії Nikola-khamovniki.ru, пише Православная жизнь:

«16 вересня трагічно загинув клірик храму святителя Миколая Мирлікійського у Хамовниках міста Москви єрей Олександр Шумський, найстаріший священик на парафії».

Єрей Олександр Шумський і його семирічний онук зірвалися зі скелі на території «Херсонеса Таврійського» і впали з висоти 5 метрів. Священик від отриманих травм помер на місці. Хлопчик у несвідомому стані доставлений до лікарні.

Єрею Олександру Шумському було 66 років. Він народився 25 травня 1954 року в м. Москві. Закінчив історичний факультет МГПІ ім. Леніна. Працював учителем історії в школі. Захистив кандидатську дисертацію з педагогіки. Духовну освіту здобув у Московській духовній семінарії. Сан священика прийняв 19 грудня 2005 року. Був членом Спілки письменників Росії, автором понад двохсот статей і нарисів. Викладав у Стрітенській духовній семінарії. Разом із дружиною виховав вісьмох дітей.

Теги: #РПЦ