• Головна
  • Новини
  • В УГКЦ відзначили п’ятиріччя освячення Патріаршого собору у Києві...

В УГКЦ відзначили п’ятиріччя освячення Патріаршого собору у Києві

18.08.2018, 21:20
В УГКЦ відзначили  п’ятиріччя освячення Патріаршого собору у Києві - фото 1
Сьогодні в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві відбулася Архиєрейської Літургії з нагоди п’ятиріччя освячення святині. Богослужіння очолив владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Сьогодні в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві відбулася  Архиєрейської Літургії з нагоди п’ятиріччя освячення святині. Богослужіння очолив  владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Собор_УГКЦ.jpg

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ,  у своєму слові він зазначив, що храм завжди був місцем, де людина в особливий спосіб може просити Бога, щоб очі наші відкрилися. «Ми сьогодні святкуємо п’ятиріччя освячення цього храму. Цей храм щонеділі наповнюється народом Божим, народом добрим, народом, який прагне чогось більшого, аніж хліба і видовищ. Це є свідоцтво того, що Бог і надалі діє. Лише б не забракло в світі тих, які будуть просити – змилуйся, помилуй нас, щоб очі наші відкрилися, а Бог завжди готовий їх відкривати й ощасливлювати кожну людину», – наголосив проповідник.

Опісля владика Йосиф зазначив, що кожна подія, зокрема будівельного характеру, мусить мати своє завершення. Але якщо говорити про будову храму, то вона мусить тривати вічно. «Тут на цьому місці ми будемо, ще довго будувати, – будувати храм з цеглинок людських душ. Це найважливіша будова у Божому ділі, щоб ширити Його Царство на цій землі», – наголосив архиєрей.