• Головна
  • Новини
  • В УГКЦ закликають усіх небайдужих долучитися до створення Центру дитячої хірургії...

В УГКЦ закликають усіх небайдужих долучитися до створення Центру дитячої хірургії

20.04.2010, 11:04
В УГКЦ закликають усіх небайдужих долучитися до створення Центру дитячої хірургії - фото 1
Карітас Львів УГКЦ організував благодійну акцію «Врятуй маленьке життя – зроби великий вчинок» для дітей, які потребують оперативного лікування.

Врятуй_життя.jpgЛЬВІВ — Карітас Львів УГКЦ організував благодійну акцію «Врятуй маленьке життя – зроби великий вчинок» для дітей, які потребують оперативного лікування. За два місяці кампанії на відкриття обласного Центру дитячої хірургії вже вдалося зібрати майже 38 тисяч гривень. Збір коштів триває, оскільки  для відкриття Центру необхідно 330 тисяч гривень.

Створення Центру дитячої ендоскопічної хірургії та хірургії новонароджених дасть змогу дітям, насамперед західного регіону країни, можливість отримувати безкоштовну хірургічну допомогу за світовими стандартами. Центр, як очікується, зможе здійснювати більше 1 000 оперативних втручань на рік.

«Загибель новонароджених в Україні через неможливість надання сучасної хірургічної допомоги залишається актуальною проблемою. Світовий досвід  засвідчує, що боротьба за життя новонародженої ефективно долає дитячу смертність», — йдеться у повідомленні прес-служби «Карітас-Львів».

Інформування широких кіл громадськості про благодійну акцію «Врятуй маленьке життя – зроби великий вчинок» розпочалося у середині лютого. До неї долучилися Громадський центр «САМІ», студенти кафедри соціології та соціальної роботи «Львівської політехніки». Зокрема студенти проводять анкетування мешканців Львова для того, щоб з’ясувати ставлення людей до благодійності і волонтерства та проінформувати широкий загал про акцію. До акції також долучився весь колектив акторів театру ім. Марії Заньковецької.