• Головна
  • Новини
  • В Україні відбудеться Міжнародний єврейський месіанський молодіжний зліт (МЄММЗ)...

В Україні відбудеться Міжнародний єврейський месіанський молодіжний зліт (МЄММЗ)

04.11.2011, 09:51
В Україні відбудеться Міжнародний єврейський месіанський молодіжний зліт (МЄММЗ) - фото 1
Це буде третій за рахунком зліт, в ньому візьмуть участь делегати з месіанських громад і християнських церков України, Росії, Білорусі та Молдови.

МЕММС.jpgЗ 10 по 13 листопада 2011 року в Конча-Заспі, що під Києвом, відбудеться щорічний Міжнародний єврейський месіанський молодіжний зліт (МЄММЗ), – повідомляє Християнському Мегапорталу invictory.org прес-центр КЕМО.

Це буде третій за рахунком зліт, в ньому візьмуть участь делегати з месіанських громад і християнських церков України, Росії, Білорусі та Молдови.

Організаторами заходу є Молодіжний рух «Мішпаха» при Київській єврейській месіанській громаді і Месіанська громада «Бріт Хадаша» з  Мінська. Цього року зліт проходитиме під девізом: «Вінець старих - сини синів, і слава дітей - батьки їх» (Притчі 17:6).

У якості спікерів виступлять месіанський рабин Стюарт Виноград і рабин Київської єврейської месіанської общини Борис Грисенко. Спеціальними гостями зібрання будуть: керівник служіння «Молодіжна Койнонія» Ренді Стромбек і голова правління молодіжного клубу «Ріал Лайф» Олександр Савочка.

У програмі зльоту відбудеться презентація різних форм служіння, семінари та круглі столи на різні теми, серед яких: «Молодіжна молитовна школа», «Підліткові літні табори та клуби», а також «Молодіжні проекти».

Крім того учасники зльоту зможуть поставити запитання рабину. Також планується провести семінар про правила взаємин між юнаками та дівчатами у єврейському біблійному контексті і великий музичний вечір месіанської музики та поклоніння.

 Організатори зльоту сподіваються, що він допоможе кожному учаснику утвердитися на шляху молодого віруючого, розширити своє уявлення про месіанський рух та побачити нові перспективи служіння молоді та підліткам у месіанських громадах та церквах.