"Вакцинуйся. Разом ми сильніші": представники духовенства висловилися про щеплення

26 жовтня, 12:18
Суспільство
"Вакцинуйся. Разом ми сильніші": представники духовенства висловилися про щеплення - фото 1
До кампанії "Вакцинуйся. Разом ми сильніші" від групи 1+1 media доєдналися лідери релігійних конфесій.

Джерело: УНІАН

Цими вихідними, з 23 жовтня, на телеканалах групи 1+1 media продовжилася інформаційно-соціальна промо-кампанія "Вакцинуйся. Разом ми сильніші" з лідерами різних релігійних конфесій України. Зокрема, в ефірі телеканалів з’явилися тематичні відеоролики за участі Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Муфтія духовного управління мусульман України "Умма" Саїда Ісмагілова, Головного рабина Києва Йонатана Марковича та Ректора Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості отця Георгія Коваленка. У відео лідери духовенства звертаються до вірян, розповідаючи, чому важливо вакцинуватися від COVID-19 та чому це стало обов’язком №1 для усього цивілізованого світу.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

 

Муфтій духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов

 

Головний рабин Києва Йонатан Маркович

 

Ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості отець Георгій Коваленко

Ролики транслюються на телеканалах за квотою "Соціальна реклама" і є продовженням масштабної кампанії, мета якої – допомогти суспільству зрозуміти важливість вакцинації проти COVID-19 для здобуття колективного імунітету та для здоров’я і добробуту кожного громадянина. Адже чим більше людей доєднаються до цього процесу – тим сильнішою буде вся країна у боротьбі з пандемією.

У медіагрупі вважають, що підтримка духовенства на шляху протидії пандемії є вкрай важливою, адже до їхнього слова дослухаються мільйони.