Ватикан проти особливих привілеїв для гомосексуалістів

11.03.2012, 09:34
Ватикан проти особливих привілеїв для гомосексуалістів - фото 1
Архиєпископ Сільвано Томазі зазначив, що ООН під приводом захисту прав гомосексуалістів намагається надати їм особливі привілеї. Про це свідчить вже сам звіт Верховного комісара з прав людини, котрий апелює про рівні права подружжя та одностатевих пар.

Сільвано ТомазіБудь-яке порушення прав людини заслуговує осуду. Проте не можна вибирати одну категорію жертв і надавати їй особливі привілеї — сказав на форумі Ради ООН з прав людини Постійний представник Ватикану при ООН архиєпископ Сільвано Томазі.

Він взяв участь у дебатах з доповіді про дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, — повідомляє 10 березня eKAI.pl.

Представник Ватикану відмовився однак використовувати ці терміни, тому що — як він зазначив — вони є нечіткими і невизначеними у міжнародному праві. Внесення на форум ООН формулювань «сексуальна орієнтація» і «гендер» викликає лише плутанину. Тому архиєпископ Томазі говорив про осіб, які «відчувають себе по-іншому з сексуальної точки зору».

Ватиканський дипломат на початку заявив, що Католицька Церква виступає проти насильства щодо гомосексуалістів. Однозначно та авторитетно Апостольська Столиця це окреслила ще у 1986 році. Однак він зазначив, що у сучасному світі, на жаль, існує дуже багато порушень прав людини, іноді дуже брутальних, з огляду на расу, стать, мову, релігію, політичні переконання, соціальне походження чи майновий стан. Все це повинно бути засуджене і подолане державою. Однак не можна упривілейовувати одну категорію жертв — підкреслив представник Святого Престолу. На його думку, в міжнародному праві вже існує достатньо гарантій для захисту гомосексуалістів від порушень їх гідності.

Архиєпископ Сільвано Томазі також зазначив, що на форумі ООН під приводом захисту прав гомосексуалістів намагається надати їм особливі привілеї. Про це свідчить вже сам звіт Верховного комісара з прав людини, котрий апелює про рівні права подружжя та одностатевих пар. Вони забувають, що привілеї, якими користуються подружні пари і сім'ї, випливають з їх особливого внеску у життя суспільства. Наділення тими самими привілеями інших суб’єктів суспільства ще більше ослабить сім’ї, — заявив постійний спостерігач Святого Престолу при ООН.