Відбулося Перше Засідання Консисторії УПЦ США ​​2021 року

Відбулося Перше Засідання Консисторії УПЦ США ​​2021 року - фото 1
Засідання проходило в онлайн режимі. Його провів архиєпископ Даниїл, президент консисторії Української Православної Церкви США.

Як йдеться у повідомленні офіційного сайту УПЦ в США, на початку засідання відбулася молитва за зцілення усіх, хто захворів на COVID-19, та за захист і міцне здоров'я усіх вірних у часі пандемії, а також за безпеку та добробут усіх людей.

Оскільки Митропролит Антоній відзначав 8-му річницію на посту Митрополита УПЦ США, то учасники засідання проаналізували розвиток УПЦ в США за це період. Було наголошено, що за цих 8 років створено багато нових парафій.

На зустрічі йшлося також про душпастисртво в умовах пандемії, про забезпечнння вірних онлайн трансляціями Літургій та молитов, щоденних читань Євангелія.

Для цього регулярно оновлюється веб-сайт UOCofUSA.org , надаючи вірним єдиний центр інформації. Тут вони знаходять усі посилання на останні прямі трансляції, вони можуть читати «Духовні роздуми», робити покупки в книгарні, отримувати останні копії бюлетеня UOL та журналу «Українське православне слово».

Учасники зустрічі також обговорили плани та проекти на 2021 рік.