Викрадач образу з херсонського храму отримав 2 роки колонії

Викрадач образу з херсонського храму отримав 2 роки колонії - фото 1
Попросив притулку – натомість храм обікрав. До каплички на вулиці Привокзальній обласного центру прийшли двоє безхатченків й попросилися погрітися у приміщенні. Священик їм не відмовив. Та щойно він відволікся, як один з візитерів ухопив образ, який стояв на підвіконні, і втік з ним.

Утік недалеко — співробітники поліції перестріли крадія, коли він ходив по одному з ринків, намагаючись збути ікону «Розчулення Божої Матері» — на виручені гроші хотів купити харчів та випивки. Про це інформує "Новий день".

Та не встиг: вкрадене в нього вилучили, й повернули до каплички, а 56-річний злодій (раніше він уже був судимий за грабіж) відправився під арешт на період слідства.

Справа дійшла й до слухань у Херсонському міському суді, де обвинувачений каявся та визнавав провину. І хоча збиток від викрадення ікони експерти оцінили всього у 550 гривень, суддя взяв до уваги повторне скоєння злочину – його рецидив, відсутність у обвинуваченого родини, постійного житла й роботи. Тому постановив на волі його не залишати, а відправити до колонії ще на два роки.