• Головна
  • Новини
  • Віктор Балога на аудієнції вручив Папі подарунки від В.Януковича...

Віктор Балога на аудієнції вручив Папі подарунки від В.Януковича

24.02.2012, 14:43
Віктор Балога на аудієнції вручив Папі подарунки від В.Януковича - фото 1
У Ватикані відбулася аудієнція Міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги у Глави Католицької Церкви Папи Бенедикта XVI. Під час прийняття урядовець передав Його Святості вітальний лист від Президента України Віктора Януковича.

Балога_Ватикан.jpgУ Ватикані відбулася аудієнція Міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги у Глави Католицької Церкви Папи Бенедикта XVI. Під час прийняття урядовець передав Його Святості вітальний лист від Президента України Віктора Януковича.

Як повідомляє прес-служба МНС, у посланні Глава Української держави привітав Понтифіка з 20-ю річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною і Ватиканом, відзначив високий рівень взаємодії між державами як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Президент побажав Папі Бенедикту XVI доброго здоров’я і духовних сил на довгі роки життя.

В.Балога вручив від імені Президента подарунок Верховному Правителю Престолу – рідкісне видання Євангелія. Як йдеться у повідомленні, Понтифік прийняв святу книгу і побажав процвітання Україні та її народові.

Також під час візиту до Ватикану Міністр зустрівся з префектом Конгрегації у справах Східних Церков кардиналом Леонардо Сандрі.Кардинал вручив В.Балозі державну нагороду Ватикану – Папський лицарський орден святого Сильвестра. Цією відзнакою, як йдеться у повідомленні, нагороджують мирян за видатні заслуги перед Католицькою церквою і Святим Престолом. Кардинал Л.Сандрі відзначив значний особистий внесок В.Балоги у діяльність Закарпатської єпархії.

Зі свого боку Міністр висловився за важливість розвитку та зміцнення духовних начал у суспільному житті, відзначивши, що Церква є невичерпним джерелом миру і єднання людей у вірі.

В.Балога також подарував кардиналу Л.Сандрі картину закарпатського художника Василя Бурча із зображенням мукачівського замку «Паланок».