• Головна
  • Проекти
  • Віктор Янукович з Тоні Блером обговорили тему релігійної толерантності у світі...

Віктор Янукович з Тоні Блером обговорили тему релігійної толерантності у світі

06.06.2011, 15:35
«Тема релігійної толерантності – те, що потребує зараз не тільки сучасна ситуація в Україні, а й у світі», – сказав Президент.

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із колишнім Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Тоні Блером, з яким обговорив тему релігійної толерантності як в Україні, так і у світі. 

«Я вважаю, що та місія, з якою Ви приїхали, для України дуже важлива», – сказав Президент Тоні Блеру, який прибув до України прочитати лекцію перед студентами провідних вищих навчальних закладів України на тему релігійної толерантності.

«Тема релігійної толерантності – те, що потребує зараз не тільки сучасна ситуація в Україні, а й у світі», – сказав Президент.

Глава держави також наголосив, що йому приємно, що саме  Тоні Блер  – «людина, яка користується великою повагою в Європі і в усьому  світі, займається цим питанням».

У свою чергу Тоні Блер також наголосив на важливості цієї теми. «Можу сказати, що питання релігій у світі  зараз сприймається як одне з найважливіших», – наголосив Т.Блер. Про це інформує прес-служба Президента України.