Візуальна євангелізація: просімейні футболки від РКЦ

Повчальні футболкивід РКЦ - фото 1
Повчальні футболкивід РКЦ
Джерело фото: Сайт Родина
Більшість  футболок транслюють загальнохристиянські та просімейні цінності без виразного церковного акценту.

Сайт Родина, який належить комісії у справах сімей Римо-Католицької Церкви в Україні, вже 2 роки займається візуальною євангелізацією, поширюючи просімейні та прохристиянські футболки, які можна використовувати в побуті, під час вуличних акцій, парафіяльних чи спільнотових активностей.

Візуальна євангелізація: просімейні футболки від РКЦ - фото 51998

 

“У нас немає задачі заробити, тому визначаємо ціну собівартості + оперативні витрати. Мета – заявити про свої християнські і сімейні цінності через літній одяг повсякденного вжитку – футболку. Вам соромно, ніяково сказати про свою віру сусіду чи перехожому? Почніть з того, що за Вас це промовить Ваш одяг. Зробіть перший крок у напрямку особистої євангелізації” – говорить монах-паулін отець Роман Лаба, керівник проєкту Родина та автор ідей футболок.

За ці два роки отець Роман підготував ескізи та реалізував понад 15 видів футболок:

Візуальна євангелізація: просімейні футболки від РКЦ - фото 51997

 

“Образи приходять завжди невчасно: то за кермом, то під час проповіді. Ідея першої “Чоловіком і жінкою створив їх”, яка була презентована на Всеукраїнській ході за сім’ю влітку 2018 року виникла під час ранкової кави і медитації над цим словом з книги Буття. Виписав вірш і, роздумуючи над ним, над однією “о” домалював оселедець, а над іншою – дівочий барвінок”.

Візуальна євангелізація: просімейні футболки від РКЦ - фото 52000

 

Вже тривалий час на фб сторінці Родини у форматі відео тривають катехизи отця з однойменною назвою GPS, в яких він коментує вчення Івана Павла ІІ в простий і доступний спосіб.