• Головна
  • Проекти
  • Всеукраїнський Союз Церков ЄХБ стривожений відродженням язичництва в Україні...

Всеукраїнський Союз Церков ЄХБ стривожений відродженням язичництва в Україні

15.09.2010, 17:49
Керівництво Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів (ВСО ЄХБ) виступило з офіційною заявою щодо проведення IV Міжнародного фестивалю ведичної культури слов'ян (язичництва) «Сва Слава», який відбувся в Криму.

Керівництво Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів (ВСО ЄХБ) виступило з офіційною заявою щодо проведення IV Міжнародного фестивалю ведичної культури слов'ян (язичництва ) «Сва Слава», який відбувся в Криму. «Україна не повинна повернутися до язичницьких витоків», — йдеться у заяві. ВСО ЄХБ закликав усіх християн зайняти активну біблійну позицію і протистояти проявам лібералізму і антихристиянства сьогодні.

Євангельські християни-баптисти висловили стурбованість тим, що в християнській країні повертаються до язичництва і нівелюють роль християнства, «яке більше тисячу років тому принесло українській землі розквіт завдяки новим духовним, сімейним і культурним цінностям».

Члени Керівництва ВСЦ ЄХБ підкреслюють, що хоча політика язичників спрямована, з одного боку, на збереження національно-культурної самобутності, а «насправді несе ворожість до ідеологічних опонентів, расову і національна нетерпимість».

Як йдеться у заяві, яку РІСУ отримала в прес-службі ВСО ЄХБ, майстер-класи, які проводили на вище згаданому фестивалі в Криму, несуть в собі духовну і психологічну загрозу для людини.

«Індустрія язичницьких ворожінь, цілительства і іншої містики все активніше конкурує на ринку забобонів в Україні, тоді як ми християни, знаючи яка небезпека криється за цим, займаємо пасивну позицію», — висловили тривогу євангельські християни-баптисти.

У зв’язку з цим автори заяви звернулися до християн із закликом зайняти активну позицію та протистояти поширенню язичництва. Керівництво ВСО ЄХБ також закликало християн до молитов за українську землю, за збереження і розповсюдження на ній істинних християнських цінностей.