• Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський Суспільний Форум проведе в Києві «Карітас-Спес»...

Всеукраїнський Суспільний Форум проведе в Києві «Карітас-Спес»

25.11.2019, 10:32
У Києві 26 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнський Суспільний Форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад». Захід проводить Релігійна Місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес».

У Києві 26 листопада 2019 року відбудеться  Всеукраїнський Суспільний Форум «Участь активних громадян  у соціальному розвитку громад». Захід проводить Релігійна Місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес».

Мета форуму: продемонструвати роль активних громадян, наділених вірою, у розвитку громади, представляючи проекти соціальних служінь та залучати до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу.

Форум стане майданчиком зустрічей партнерів, громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, представників уряду та органів місцевого самоврядування для спілкування, обміну досвідом, та представлення громадських ініціатив.
Спеціальні гості Форуму:

-        Олександр Ярема, заступник Міністра з питань молоді, сім’ї та спорту.

-        Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР Єднання.

-        Сосєдка Юлія, акціонерка банку «Конкорд», засновниця благодійного фронду «Біржа благодійності».

Форум проходить в рамках проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні», який у 2019 році Місія «Карітас-Спес»  розпочала за підтримки уряду Німеччини та Фонду Німецьких Католиків «Реновабіс». Проєкт покликаний   посилити волонтерську соціальну активність у громадах, залучити ресурси місцевих громад до самоорганізації шляхом розвитку діалогу між активними громадськими групами, парафіяльними осередками, представниками місцевої влади, підприємцями задля розвитку у громадах якісних соціальних сервісів.  Проєкт передбачає:

  • Поліпшення постачання та якість соціальних послуг для неблагополучних місцевих громад шляхом зміцнення діаконічної роботи в Римо-Католицьких Дієцезіях «Карітас-Спес України». Розширити можливості керівників «Карітас-Спес» для аналізу поточних проблем в Україні та визначення рішень у дусі християнської соціальної етики.
  • Посилити існуючий потенціал місцевої самоорганізації та громадянської активності шляхом підготовки місцевих волонтерів-церковних працівників у різних регіонах України.
  • Зміцнити індивідуальні та соціальні структури довіри та зменшення соціальної напруженості та конфліктних потенціалів шляхом співпраці між учасниками державного, бізнес та громадського секторів на основі принципів особистої відповідальності, людської гідності та солідарності.

Під час Форуму буде оголошений конкурс Мікрогрантів на підтримку пропроєктів соціальних інновацій та соціального підприємництва у громадах, охоплених дією проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні».

Акредитація для ЗМІ за номером телефону: 096 947 55 45 Тетяна.

Релігійна Місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес» —це мережа харитативних організацій, яка об’єднує Національний офіс в Києві та 7 дієцезіальних осередків, по всій території України, які працюють над побудовою цивілізації любові, справедливості та миру. «Карітас-Спес» є членом Карітас Інтернаціоналіс і Карітас Європа та поділяє засадничі принципи міжнародної конфедерації Карітас.

Діяльність Місії спрямована на: припинення бідності, сприяння справедливості та відновлення гідності людини незалежно від віросповідання, кольору шкіри, та національності, політичних чи світоглядний переконань.

Осередки «Карітас-Спес» взаємодіють між собою, будуючи ефективну мережу, та створюють дієві зв’язки з неурядовими, державними та міжнародними структурами, зберігаючи свою самостійність та дотримуючись принципу субсидіарності.

«Карітас-Спес» це - 500 працівників та волонтерів та понад 120 000 тих, хто щорічно отримує допомогу, яка якісно впливає на їх життя:

  • Понад 6 000 дітей було охоплено опікою «Карітас-Спес» протягом 2018 року
  • Понад 200 молодих людей мають змогу здобувати освіту завдяки стипендіальній програмі
  • Понад 2 000 родин щорічно знаходяться на обліку соціальних центрів «Карітас-Спес» і отримують постійну допомогу по гуманітарних, освітніх та медичних програмах
  • 20 000 внутрішніх переселенців отримали допомогу за різними гуманітарними і медичними програмами
  • 90 000 бідних і бездомних отримують постійну допомогу по всій Україні.