Єпископи УГКЦ зберуться у Львові на Синод

31.08.2018, 12:45
Єпископи УГКЦ зберуться у Львові на Синод - фото 1
У Львові (Брюховичах) 2-12 вересня відбуватиметься Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Його очолить Патріарх Святослав, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У Львові (Брюховичах) 2-12 вересня відбуватиметься Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Його очолить Патріарх Святослав, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Святослав.jpg

Головною темою цьогорічних обговорень єпископату УГКЦ буде катехизація. Єпископи аналізуватимуть, як здійснюється в УГКЦ навчання і проголошення Євангелія.

«На цьому Синоді центральною темою буде Боже Слово і катехизація. Ми розглянемо, як відбувається в нашій Церкві навчання і проголошення слова Святого Євангелія, наскільки наші вірні черпають із Божого Слова для свого щоденного життя і живуть ним. Із цим пов’язана тема катехитичного служіння, тобто навчання основних істин нашої віри. Наскільки наші вірні знають того Бога, в якого вірять, наскільки вони знають і вміють молитися і наскільки знають моральні й духовні засади християнського життя і їх дотримуються... Як відбувається навчання катехизму, чи є при церковній парафії катехитична школа... Наскільки наша Церква має достатньо підготовані програми катехизації…І для нас є дуже важливим зрозуміти, як ми, єпископи, які є першими вчителями віри і першими катехитами у своїй єпархії, супроводжуємо наших вірних в їхньому пізнанні Бога. Бо катехизація – це не тільки певний курс, програма релігії для дітей. Люди в усіх вікових категоріях потребують учительського супроводу своїми єпископами, священиками, монахами, монахинями, аби в усіх обставинах свого життя краще пізнати Бога, краще зрозуміти істини своєї віри», – розповів про майбутній Синод Глава УГКЦ.

Патріарх Святослав звернувся до всіх вірних в Україні і світі з проханням про молитву. 

«Цей Синод матиме дуже важливе значення для життя кожного українця-греко-католика, хоч би де він жив у світі. Тому я кожного вірного і кожну вірну нашої Церкви хочу попросити брати участь у синодальному діянні, яке проходитиме від 2 до 12 вересня, за допомогою вашої молитви», — закликав Глава УГКЦ.