Єрархи та віряни УПЦ в США та ПЦУ придбали для зруйнованих міст вісім карет швидкої допомоги

Єрархи та віряни УПЦ в США та ПЦУ придбали для зруйнованих міст вісім карет швидкої допомоги - фото 1
Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній 2 травня 2022 року на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря звершив освячення вісьмох автомобілів швидкої допомоги, які передадуть в міста, що особливо постраждали внаслідок російської окупації.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Спеціалізовані транспортні засоби були придбанні в рамках тісної співпраці Православної Церкви України, Української Православної Церкви США за безпосередньої участі Митрополита Ієрапольського Антонія (Щерби), архиєпископа Памфільського Даниїла (Зелінського) та громади українського православного собору святого Андрія з Вашингтону (УПЦ США).

За повідомленням офіційного сайту УПЦ в США, завдяки щедрості духовенства, вірних і друзів Церква змогла зібрати понад 1,9 мільйона доларів США на підтримку основних потреб України у час війни.

Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній повідомив у Фейсбуці, що передав швидкі медикам Бучі і Гостомеля.

"На особливому фронті несуть своє служіння людям, а відтак і Богу, лікарі, рятуючи та захищаючи дар Господній – людські життя. Медики не на словах знають ціну часу, адже кожна хвилина є дуже цінною у боротьбі зі смертельною небезпекою. Автомобілі швидкої допомоги з сучасним медичним обладнанням, освятив і передав для медиків Бучанської та Гостомельської громад. Ці реанімобілі були придбані в результаті співпраці Православної церкви України та Української православної церкви США", - написав першоєрарх.

Він закликав молитися за наших медиків та лікарів, які жертовно стоять в обороні людського життя, допомагати їм за можливості та просити у Господа для них сил, безпеки і Божого благословіння.

"Господь дарував людям різні засоби для того, щоби ми могли лікувати тіло й душу під час нашого земного життя. Дар зцілення святий апостол Петро називає серед інших духовних дарів, даних нам через дію Святого Духа. У Писанні сказано: "Шануй лікаря честю заради потреби у ньому, бо Господь створив його, і від Вишнього – зцілення, і від Царя одержує він дар", - йдеться у дописі Митрополита.