Юдеї розпочали всеукраїнську акцію «100 тфілін»

05 серпня, 14:18
Інші конфесії
Юдеї розпочали всеукраїнську акцію «100 тфілін» - фото 1
Завдяки підтримці та з ініціативи Єврейської громади Дніпра в Україні проходить масштабна акція «100 тфілін» для єврейських громад України.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Djc.com.ua.

Тфілін — це дві чорні шкіряні коробочки, у яких вміщено пергамент із чотирма текстами з Тори, де говориться про заповідь накладання тфілін і містяться основи єврейської віри.

«Одна із заповідей, яку починають виконувати після досягнення віку Бар-Міцва - це заповідь накладати тфілін, - розповіла координатор проекту підтримки єврейських громад України Естер Іванова, - яку дуже важливо виконувати кожен день, крім Шабату, але не у всіх єврейських громадах Україна їх достатня кількість. Тому, з ініціативи Єврейської громади Дніпра, зараз проходить акція «100 тфілін», і в її рамках вже тринадцять громад України отримали тфілін - це Біла Церква, Бердичів, Дніпро, Житомир, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Херсон, Хмельницький, і це тільки початок. Знаменитий Національний Сойферскій Центр для акції «100 тфілін» пише їх на найвищому рівні - тфілін "Мегударот"».

Єврейська громада Чернівців записала відео-подяку Єврейській громаді Дніпра і особисто головному рабину Шмуелю Камінецькому за можливість взяти участь в цій акції.

Теги: #Юдеї