• Головна
  • Новини
  • З суїцидами на Сумщині боротимуться за допомогою християнської етики...

З суїцидами на Сумщині боротимуться за допомогою християнської етики

20.03.2012, 10:55
З суїцидами на Сумщині боротимуться за допомогою християнської етики - фото 1
Влада Сумської області занепокоєна різким зростанням кількості суїцидів та високим рівнем підліткової злочинності, а тому планує якнайшвидше впровадити у школах уроки «Основи християнської етики в українській культурі».

Суми-суїцид.jpgexklusiv.gifВлада Сумської області занепокоєна різким зростанням кількості суїцидів та високим рівнем підліткової злочинності, а тому планує якнайшвидше впровадити у школах уроки «Основи християнської етики в українській культурі».

Про це заявив Олексій Мовчан – радник губернатора Сумщини з питань релігії, секретар Сумської міської ради, під час семінару в обласному управлінні освіти і науки. Він наголосив: «Потрібно розуміти важливість таких уроків, бо знання ми дітям даємо, а вихованню моральних якостей уваги приділяємо мало. Ми є представниками стародавньої православної цивілізації і за цією ознакою маємо ідентифікуватися в Європі».

В свою чергу в.о. начальника управління освіти і науки Інесса Песоцька повідомила, що Сумщина посідає перше місце в Україні за рівнем суїцидів, але останнє за охопленням навчальних закладів уроками з християнської етики – лише у 2% шкіл є такі заняття. Вона запевнила, що педагогам області нададуть усі необхідні методичні роз’яснення для проведення уроків християнської етики.

Окрім чиновників та освітян, для участі в семінарі були запрошені лише представники Української Православної Церкви (Московського Патріархату): секретар Сумської єпархії протоієрей Георгій Тарабан та ієромонах Інокентії (Івлєв).

Теги: #Суїзид