Зберегти предмет «Християнська етика» вимагає Івано-Франківська облрада

31.07.2020, 17:07
Держава
Під час засідання чергової сесії, 31 липня, Івано-Франківська обласна рада прийняла звернення до вищих органів державної влади України щодо обов’язкового вивчення предмета «Основи християнської етики» у закладах загальної середньої освіти.

«Враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова і відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила - схвалити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо обов’язкового вивчення предмета «Основи християнської етики» у закладах загальної середньої освіти.

Звернення надіслати до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Текст звернення оприлюднити на інтернет-сторінці обласної ради та в інших засобах масової інформації», - ідеться у документі.

Як стверджують народні обранці, у випадку, якщо керівництво держави не реагуватиме на звернення, то вони залишають за собою право організувати віче під стінами Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента, адже «ми є християнами і предмет, який навчає нашої віри необхідний у освітніх закладах держави».

Також під час засідання сесії облради Владика Володимир Війтишин вручив грамоту Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Святослава голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу та депутатам обласної ради за встановлення історичної справедливості – повернення колишньої резиденції єпископів станіславівських у власність Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Наталія Палій для РІСУ