Зеленський привітав юдеїв з Рош га-Шана і подякуав за розуміння щодо епідемобмежень

19.09.2020, 15:41
Держава
Задля безпеки життя та здоров’я людей, що є найвищою цінністю, ми були змушені обмежити масові заходи у країні, зокрема й частину традиційного відзначення цього свята, - висловив жаль Володимир Зеленський.

Привітання Президента юдеям з нагоди нового 5781 року оприлюднила пресслужба у Facebook.

Зеленський привітав юдеїв з Рош га-Шана і подякуав за розуміння щодо епідемобмежень - фото 58844

 

"Шановна єврейська громадо України та всі, хто святкує Рош га-Шана! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди нового 5781 року.

Для вас ці дні завжди є часом для осмислення життя, самоаналізу та духовного налаштування на наступний рік. Сподіваємось, що для всіх нас він буде легшим, ніж рік, що минає.

Задля безпеки життя та здоров’я людей, що є найвищою цінністю, ми були змушені обмежити масові заходи у країні, зокрема й частину традиційного відзначення цього свята

Але у Києві, Дніпрі, Умані, Єрусалимі, Нью-Йорку та в інших місцях планети єврейський народ молиться за мир і добробут для всього людства.

Ми дякуємо всім за розуміння та взаємодію у важливих питаннях безпеки людей. Віримо, що разом ми обов’язково зможемо подолати всі виклики, що постали перед нами, і наступного року повернутися до звичного ритму життя.

Бажаю кожному з вас щасливого й солодкого Нового року!", - йдеться у привітанні.