У четвер розпочнеться ініціатива «Economy of Francesco» – триденна зустріч, ініційована Папою Франциском, з метою згуртувати молодих представників світу економіки й підприємництва з метою осмислення пропозицій для глобальних змін.
Економіка Франциска стала найбільшим у світі рухом молодих економістів і підприємців. Сьогодні народився і поширився по всьому світі справжній рух. Це вже перший великий і важливий результат "Економіки Франциска": молоді люди, прихильники нової економіці, які показують застарілість економіки 20-го століття, а також економіки до січня 2020 року. Ми вступили в епоху загальних благ і нам потрібна нова економіка.
Недостатньо зеленої економіки, щоб мати економіку Франциска. Ми також потребуємо залучення бідних, героїзму молоді, в культивуванні внутрішнього життя. Сьогодні існує "зелена економіка", яка не цікавиться і не звертає уваги на бідні верстви населення і нерівність. Економіка Франциска не може бути тільки екологічною. Крик землі та крик бідних - це той же самий крик, про який нам нагадує Laudato Si, а тепер і Енцикліка «Ми всі брати». Братерство з землею, що не містить братерство з найменшими, не є повним.
Економіка Франциска - це також будівництво глобального духовного капіталу, якого економіка гостро потребує. Вчорашня економіка була вся зовнішньою, все базувалося на зовнішніх благах, і тому вона знехтувала занадто багатьма невидимими благами, такими як блага відносин і моральні блага. Духовний капітал - це перший актив, відсутній в бізнесі, наслідки якого ми бачили та продовжуємо бачити.
Публікація Енцикліки «Ми всі брати» дала нам нові ідеї, які враховані в роботі "Економіки Франциска". Центральна ідея в енцикліці про те, що "брат" не є сусідом, - тема дуже дорога індійському економісту A. Сену, одному з натхненників заходу «Економіка Франциска» - також є серцем життя святого Франциска Ассизького.
Весь захід буде транслюватися онлайн. Зареєстровані учасники зможуть поспілкуватися з доповідачами.
Мерщій реєструйтеся, щоб не проґавити шанс https://francescoeconomy.org/