Created with Sketch.

18-річний буддійський монах скоїв самоспалення

21.02.2012, 08:45

У китайській провінції Сичуань 18-річний буддійський монах скоїв акт самоспалення. Про це повідомили активісти правозахисної організації «Кампанія за Тибет».

У китайській провінції Сичуань 18-річний буддійський монах скоїв акт самоспалення. Про це повідомили активісти правозахисної організації «Кампанія за Тибет». 

За даними правозахисників, перед самоспаленням монах вигукнув антиурядове гасло.
Загиблого занесли у монастир, після чого, інформують активісти, близько тисячі осіб оточили будівлю, щоб поліція не змогла забрати тіло.

За минулий рік близько 20 тибетців скоїли акт самоспалення – на знак протесту проти політики китайського уряду. Про це інформує Радіо «Свобода».

Теги: #Тибет
Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28