Created with Sketch.

19-річний юнак двічі обкрадав храм на Рівненщині

20.05.2025, 16:22

Минулої неділі близько 8-ої ранку до поліції звернувся 62-річний священик, бо хтось обікрав церкву у селі Великі Сади.

Про це повідомляє Рівне вечірнє.

- Слідчо-оперативна група встановила, що невідомий проник у будівлю, відтиснувши дерев’яні двері, - повідомили в обласній поліції.
Злодія вдалося знайти того ж дня — ним виявився 19-річний житель сусіднього села Мильча.

- Він зізнався поліцейським, що одного дня викрав три напрестольні хрести та орієнтовно 2000 гривень із скриньки для пожертв. Через кілька днів — знову повернувся, та забрав іще один хрест й електрообігрівач, - кажуть правоохоронці.

Викрадені речі знайшли у юнака вдома. А от гроші він вже витратив на власні потреби.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
20 травня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
20 травня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
20 травня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
20 травня, 13:01