Священики та віряни Рівненської єпархії УПЦ МП долучилися до здачі крові для онкохворих дітей.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
У донорській акції від Рівненської єпархії взяли участь близько 50 осіб.
Як зауважив керівник соціального відділу єпархії протоєрей Петро Перетятко, духовенство та віряни Рівненщини понад 10 років регулярно стають донорами крові.