8 липня до Дня Родини стартує Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!”

8 липня до Дня Родини стартує Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!” - фото 1
З метою привернення уваги суспільства та влади до ключових проблем інституту сім'ї в країні Всеукраїнський Собор ініціює Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!”

8 липня 12-годинний телемарафон транслюватиметься на телеканалах країни та на Ютуб-каналі Sobor Art з 9:00 до 21:00. Ефір розпочнеться о 12:00.

У програмі телемарафону: ефіри з 10 областей, у яких візьмуть участь відомі особистості, митці, артисти, науковці, політики, громадські діячі та глави Церков.

На глядачів очікують розіграші подарунків, музика, цікаві інтерв’ю, практичні поради та багато іншого!

Серед особливих учасників телемарафону:

Віталій Кривицький – Ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви України

Валерій Антонюк – Голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів

Олександр Турчинов – Координатор Всеукраїнського Собору

Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини

Rulada – українська співачка, композитор та автор пісень, музичний продюсер.

За словами організаторів, за останні роки сімейний рух в Україні набрав національного масштабу: у понад 65 містах регулярно проходять фестивалі, акції, ходи, в яких беруть участь мільйони українців.

Однак, сьогодні інститут сім'ї в Україні потребує захисту та підтримки з боку влади. Адже зараз спостерігається жахлива демографічна криза: висока смертність, розлучення, сирітство.

Так, згідно з даними Державної служби статистики України за останні п’ять років народжуваність в Україні скоротилася на 40%, але 2019 став катастрофою. За сумарним коефіцієнтом народжуваності ми посідаємо останнє місце в Європі, розділяючи його з Іспанією та Боснією.

А кількість розлучень в країні з кожним роком зростає. У 2017 році було зафіксовано 51,6% розлучень, а вже у 2018 кількість розлучень склала 67%.

Даних за 2019 рік Держкомстат ще не надав, однак по аналогії 2017-2018 років нас можуть чекати цифри у 70% розлучень, на жаль тенденції останнього десятиліття не дають нам підстав сподіватися на чудо, ніколи кількість розлучень не була меншою за 50 %.

Крім цього, наголошують організатори телемарафону, під виглядом забезпечення рівних прав чоловіків та жінок триває агресивне впровадження гендерної ідеології в усі сфери, що послідовно руйнує сімейні цінності, готуються закони, аби заборонити критику збочень та надати особливі права для аморальних ініціатив і т.д.

Враховуючи дані статистики, сьогодні країна потребує термінових рішень щодо впровадження ефективної сімейної політики, адже успіх держави можливий лише тоді, коли в її основі лежить міцна повноцінна сім’я та вічні цінності.

Саме тому Всеукраїнський Собор ініціює проведення Національного телемарафону “Міцна родина - сильна Україна!” 8 липня з 9:00 до 21:00 на телеканалах країни та у соціальних мережах, зокрема, на Ютуб-каналі Sobor Art.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.